Over ons - Thuis aan huis

Over Thuis aan Huis.

Uw specialist in zorg gerelateerde bouw.

De missie van Thuis aan Huis.

Thuis aan Huis heeft ruim 20 jaar ervaring in tijdelijke huisvesting. Wij leveren hoogwaardige woningen, die geheel aangepast zijn aan de behoeften van onze klanten en van deze tijd. Geen standaardunits uit voorraad, maar woningen die voor iedereen anders zijn. Woningen waar mensen zich echt thuis voelen.

Wij ondersteunen u bij alles wat er bij de aanschaf van een mantelzorgwoning komt kijken. Met behulp van onze kennis, onze contacten en ons netwerk bieden wij advies en begeleiding aan zowel de mantelzorger als de bewoner. Thuis aan Huis staat voor zorgeloos zelfstandig wonen in een vertrouwde omgeving. Zelfstandig, maar niet alleen!

Maak direct afspraak
Deskundig advies

Wij begrijpen dat u op zoek bent naar een zorgwoning en nemen graag de tijd om samen met u te kijken naar uw woonoplossing.

Maatwerk voor elk budget

Wij luisteren naar de zorgvraag en vertalen deze naar praktische oplossingen in de woning of zorgunit.

Circulair en duurzaam

Wij hergebruiken bijna alle onderdelen van een unit wanneer wij een unit moeten aanpassen of wanneer een unit door ons wordt aangekocht.

Een groot aanbod zorgunits voor verhuur, huurkoop en verkoop op 4.500 m2 terrein

Informatie aanvragen

Het team van Thuis aan Huis.

Rocky

Chief Happiness Officer

info@orangecabins.nl
Nick Nijenhuis

Medewerker productie - allround timmerman

info@thuisaanhuis.com
Julian Kleiman

Medewerker productie - elektricien / loodgieter

info@thuisaanhuis.com
Richard de Bruijn

Meewerkend voorman

richard@thuisaanhuis.com
Harold Zeebregts

Tekenaar

harold@thuisaanhuis.com
Sander van Peer

Procesmanager

sander@orangecabins.nl
Ewoud Magielse

Werkvoorbereider/projectmanager

ewoud@thuisaanhuis.com
Maaike Prins

COO

maaike@orangecabins.nl
Jean Paul Kouters

CEO/founder

jeanpaul@orangecabins.nl
Vacature

Financieel medewerker

Wessel Suijkerbuijk

Accountmanager/marketing manager

wessel@thuisaanhuis.com

Ben jij ook klaar voor een baan op een leuke plek?

Wij zijn altijd op zoek naar ervaren vaklieden om het team bij Thuis aan Huis te versterken.

Bekijk onze vacatures